Kapcsolat

URMET
Hungaria Kft.

1094 Budapest
Liliom u. 39.

Postacím:
1450 Budapest, Pf.18.

Legújabb híreink

FONTOS változás

2023. október 1-től A MILE Kft. lesz a kizárólagos forgalmazónk Magyarországon. (2023-09-15 11:25)

Munkatársakat keresünk

Az URMET Hungaria Kft. - a hazai piac egyik legnagyobb, kaputelefon nagykereskedelmével foglalkozó cége - munkatársakat keres. Cégünk kaputelefonok, vezeték nélküli csengők, kürtök, LED-es világítástechnika nagykereskedelmével foglalkozik.

Amennyiben szeretne velünk dolgozni, a teljes álláshirdetés szövegét az alábbi linkekre kattintva elérheti:

Gyakornok (részmunkaidő)

Gyakornokot keresünk

Az URMET Hungaria Kft. - a hazai piac egyik legnagyobb, kaputelefon nagykereskedelmével foglalkozó cége – gyakornokot keres az alábbi feltételek szerint:

Feladatok:

  • Műszaki leírások fordítása (angolról magyarra),
  • Hírlevelek készítés,
  • Új termékek feltöltése a weboldalra, webshop kezelése és ellenőrzése,
  • Adminisztratív feladatok ellátása,
  • Találkozók, cégprezentációk lebonyolításában segítségnyújtás,
  • Részvétel értékesítési, illetve marketing kampányok szervezésében és megvalósításában,
  • A szakmai csapat munkájának támogatása különböző marketing és értékesítési projektekben,
  • Megrendelések összekészítése,
  • Beérkezett áru címkézése;

Elvárások:

  • Önálló munkavégzés,
  • Angol nyelvtudás,
  • MS Office programok (elsősorban Word és Excel) alapos ismerete,
  • Önállóság, talpraesettség, jó kommunikációs képesség,
  • Nyitottság és pozitív hozzáállás;

Előnyt jelent:

  • Villamossági, biztonságtechnikai felsőfokú tanulmányok folytatása vagy végzettség;

Amit kínálunk:

  • Több, mint 20 éve a piac meghatározó szereplője az URMET Hungaria Kft., stabil, megbízható munkáltatói háttér,
  • Heti 20 órás munkavégzés
  • Munkaidő megbeszélés kérdése, rugalmasok vagyunk!
  • Munkavégzés a belvárosban, a IX. kerületben
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Jó munkafeltételek.

Jelentkezni magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzzal a ezen az E-mail címen lehet.

Jelentkezési határidő: 2017. március 15.

Hírlevél feliratkozás